کباب پز تابشی ، فر پیتزا ریلی ، سیخ گیر کباب اتوماتیک و کباب پز خانگی

مهر تابش استیلا با 40 سال سابقه ، انواع  کباب پز تابشی ، فر پیتزا ریلی ، سیخ گیر کباب اتوماتیک و کباب پز خانگی را در ایران تولید نموده است.

ویژگی های یک رستوران خوب

انتخاب رستوران خوب همواره یکی از مهمترین دغدغه های ما ایرانی ها بوده است. اهمیت غذا و سلامت آن امروزه بر کسی پوشیده نیست. به همین دلیل افرادی که زیاد به رستوران ها و کبابی ها مراجعه می کنند همواره برای انتخاب یک رستوران خوب مشکل دارند.

فرقی نمی کند ما در تعطیلات باشیم یا یک قرار کاری مهم داشته باشیم ، مجلس شادی باشد یا مجلس غم و اندوه ، برای رفع خستگی به یک رستوران برویم یا برای داشتن لحظات خوب و خوش ، به همراه همسر خود باشیم و یا یک دورهمی دوستانه باشد !

کباب پز تابشی با برند تابش استیلا

6 روش برای انتخاب یک رستوران خوب در تمامی ایران

همواره غذا خوردن در بیرون از منزل و غذا خوردن در رستوران و یا کبابی برای ما یک تفریح به حساب می آید. به همین دلیل انتخاب یک رستوران خوب و مناسب با غذاهای سالم و با کیفیت و قیمت های مناسب به یکی از چالش های ما تبدیل شده است.  شما در این با 6 روش انتخاب یک رستوران خوب آشنا می شوید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  شما می توانید از طریق صفحات اجتمایی ما در اینستاگرام ، و یا با جست جو کردن محصول مورد نظر خود در صفحات نماشا، آپارات و همچنین جست و جو کردن آگهی های تبلیغاتی ما در سایت دیوار، با محصولات ما آشنا شوید.

 

 

 

 

 

1 – غذای خوب و با کیفیت

مهمترین بخش یک رستوران خوب داشتن یک غذای سالم و با کیفیت است. قطعاً هر چند که ظاهر رستوران خوب و شیک باشد ولی کیفیت غذای آن بد باشد اصلاً باب میل ما نخواهد بود و قطعاً مشتریان این رستوران دیگر به آن باز نخواهند گشت.  یکی از نشانه های با کیفیت بودن غذا در رستوران ها این است که همواره در آن مشتری حضور دارد و شلوغ هستند.

اگر رستوران بین راهی باشد یکی از نشانه های خوب بودن و با کیفیت بودن غذای آنها حضور رانندگان کامیون در آن رستوران ها است. یکی از افرادی که همواره به دنبال رستوران های خوب هستند رانندگان کامیون می‌باشد که به خاطر شرایط سخت کاری خود همواره به دنبال بهترین غذا و بهترین رستوران ها هستند.

2 – تمیزی و نظافت رستوران

اولین چیزی که برای انتخاب رستوران به چشم ما می آید تمیزی و نظافت رستوران است. قطعاً رستوران های کثیف  چیزی برای جلب توجه مشتری ندارند .  غذا خوردن در یک رستوران کثیف می تواند باعث بیماری و یا مسمومیت غذایی شود .

شما می توانید قبل از اینکه غذا رو سفارش دهید از محیط رستوران بازدید کنید . نگاهی به آشپزخانه بیندازید. وضعیت نظافت میز ها و زیر میز ها را بررسی کنید . همه این موارد به شما کمک می کند تا متوجه شوید که به یک رستوران خوب مراجعه کرده اید یا یک رستوران بد .

شما می توانید از طریق صفحات اجتمایی ما در اینستاگرام ، و یا با جست جو کردن محصول مورد نظر خود در صفحات نماشا، آپارات و همچنین جست و جو کردن آگهی های تبلیغاتی ما در سایت دیوار، با محصولات ما آشنا شوید.

کباب پز تابشی

کباب پز تابشی

3 – کارکنان رستوران

اولین برخورد ما در رستوران با کارکنان آنها خواهد بود. وضعیت ظاهر و پوشش و همچنینی نحوه برخورد با آنها می تواند نشان دهد که آیا رستوران به جلب رضایت مشتری خود اهمیت می دهد یا خیر . داشتن کرکان ای با ظاهر نامرتبط و لباس های کثیف نشانه بد بودن رستوران است .

پوشش کارکنان رستوران می تواند نشانه هایی به شما بدهد که آیا این رستوران خوب است یا خیر . وضعیت ظاهر نفراتی که در آشپزخانه فعالیت می کنند. افرادی که وظیفه پخش غذا را بر عهده دارند و نفراتی که سفارش غذا را دریافت می کنند، این افراد می توانند به شما نشان دهند که وضعیت رستوران در چه حدی است.

4 – آشپزخانه قابل رؤیت

یکی از مهمترین موارد انتخاب یک رستوران خوب این است که شما بتوانید آشپزخانه آن را مشاهده کنید . امروزه رستوران هایی که به عنوان برند کار می کنند و کیفیت غذای مطلوبی دارند یک بخش از آشپزخانه خود را برای دید عموم باز نگه می دارند و مشتریان می توانند نحوه طبخ غذا را به راحتی مشاهده کنند .

باز بودن آشپزخانه و قابل رؤیت بودن آن یکی از نشانه های این است که به یک رستوران خوب مراجعه کرده اید. حداقل مزیت این ویژگی این است که شما می توانید ببینید چه افرادی و با چه وضعیتی غذای شما را آماده می کنند یا فرآیند آماده سازی غذای شما به چه صورت انجام می گیرد .

یکی از مهمترین موارد انتخاب یک رستوران خوب این است که شما بتوانید آشپزخانه آن را مشاهده کنید . امروزه رستوران هایی که به عنوان برند کار می کنند و کیفیت غذای مطلوبی دارند یک بخش از آشپزخانه خود را برای دید عموم باز نگه می دارند و مشتریان می توانند نحوه طبخ غذا را به راحتی مشاهده کنند . استفاده از تجهیزات مناسب مانند کباب پز تابشی ، فر پیتزا ریلی و یا فر برنجه کته پز تک پرسی می تواند نشانه این باشد که این رستوران ها برای طبخ غذای خود به صورت سالم و بهداشتی اهمیت خاصی قائل هستند.

تمامی محصولات شرکت مهر تابش استیلا دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

کباب پز تابشی

کباب پز تابشی

5 – شلوغ بودن رستوران

یکی از نشانه های رستوران خوب این است که همواره مشتری دارد. فرقی نمی کند رستوران در کجا باشد در بین راه باید و یا در مرکز شهر! یکی از نشانه های رستوران خوب این است که شلوغ باشد و همواره مشتری داشته باشد. البته در شهر های توریستی مراقب باشید. ممکن است حضور یک گروه گردشگری باعث شود که یک رستوران شلوغ شود. برای همین در هنگام مراجعه به رستوران سریع نگاهی به مشتریان آن بیندازید .

اگر همه مشتریان یک رستوران با هم در حال صحبت باشند و یا در کنار یک میز بزرگ جمع شده باشند نشانه این است که یک گروه از افراد خاص به این رستوران مراجعه کرده اند . اگر از نظر افراد طیف گسترده از انواع افراد را مشاهده کردید ( خانواده ، پیر، جوان ، زوج ، دوستانه و … )  بدانید که به یک رستوران شلوغ با کیفیت غذای خوب مراجعه کرده اید .

6 – قیمت مناسب

بالا بودن قیمت ها دلیلی بر اینکه رستوران خوب باشد نیست. همچنینی پایین بودن قیمت ها نیز دلیل بر این است که غذاها از کیفیت پایینی برخوردار هستند. یکی از نشانه های یک رستوران خوب این است که قیمت ها متعادل باشد. فرق نمی کند رستوران در بالای شهر باشد و یا پایین شهر، امروزه دیگر قیمت غذاها در همه جا در یک محدوده خاص است. حال اگر رستورانی قیمتش از این مقدار بالاتر باشد یا باد به همراه غذا آپشن های دیگری ارائه دهد مثل موسیقی زنده یا میز سلف سرویس و اگر هم پایین تر باشد از کیفیت و یا اندازه و حجم غذا کم کرده است .

معرفی مجموعه تابش استیلا

تابش استیلا” از واحدهای برتر صادراتی استان مرکزی می‌باشد. شرکت مهر تابش استیلا مخترع و تولیدکننده تخصصی تجهیزات آشپزخانه و کباب پز تابشی استاندارد در کشور همگام با سایر بخش‌های صنعتی اقدام به ورود به بازارهای جهانی کرده است. قطعاً این مهم میسر نمی‌شد جز با به‌روز آوری محصولات ،ارتقا چشمگیر سطح کیفی و قیمت گذاری رقابتی که موجب متقاعد شدن طرف خارجی می‌گردد.


کباب پز تابشی با برند تابش استیلا حاصل 40 سال تلاش و تجربه مدیران شرکت مهر تابش استیلای اراک می‌باشد. ما بر آنیم این شرکت را چنان متحول کنیم تا با توسعه کارکنان و بهبود مستمر محصولات، خدمات، انعطاف پذیری و افزایش بازدهی ، در شمار معتبرترین و مشهورترین عرضه کنندگان تجهیزات تابشی آشپزخانه‌های صنعتی درآییم.


شرکت مهر تابش استیلای اراک

معرفی شرکت مهر تابش استیلا

تابش استیلا” از واحدهای برتر صادراتی استان مرکزی می‌باشد. شرکت مهر تابش استیلا مخترع و تولیدکننده تخصصی کباب زن اتوماتیک ، تجهیزات آشپزخانه و کباب پز تابشی استاندارد در کشور همگام با سایر بخش‌های صنعتی اقدام به ورود به بازارهای جهانی کرده است. قطعاً این مهم میسر نمی‌شد جز با به‌روز آوری محصولات ،ارتقا چشمگیر سطح کیفی و قیمت گذاری رقابتی که موجب متقاعد شدن طرف خارجی می‌گردد.

کباب پز تابشی با برند تابش استیلا حاصل 40 سال تلاش و تجربه مدیران شرکت مهر تابش استیلای اراک می‌باشد.

 

اهداف شرکت مهر تابش استیلا

ما بر آنیم این شرکت را چنان متحول کنیم تا با توسعه کارکنان و بهبود مستمر محصولات، خدمات، انعطاف پذیری و افزایش بازدهی ، در شمار معتبرترین و مشهورترین عرضه کنندگان تجهیزات تابشی آشپزخانه‌های صنعتی درآییم. مهرتابش استیلا مفتخر است :  انواع کباب پز تابشی اتوماتیک، کباب پز تابشی ریلی، کباب پز تابشی چند منظوره (سالاماندر)، کباب پز تابشی خانگی ، سیخ شوی هگزاگونال، سرخ کن دو سبده ، فر پیتزا ریلی ، فر برنج تک پرسی ته چین ، سیخ گیر اتوماتیک کباب و تجهیزات آشپزخانه صنعتی و غذاپزی را بانام تجاری تابش استیلا در ایران تولید و به بازار عرضه نموده است.

تولید کباب پز تابشی در مهر تابش استیلا

شرکت مهر تابش استیلابا 40 سال سابقه، مفتخر است محصولات صنعتی آشپزخانه از قبیل : 14 مدل کباب پز تابشی ، فر پیتزا ریلی ، تجهیزات آشپزخانه صنعتی و غذاپزی را بانام تجاری تابش استیلا در ایران تولید و به بازار عرضه نموده است.

کباب پز تابشی با برند تابش استیلا حاصل 40 سال تلاش و تجربه مدیران شرکت مهر تابش استیلای اراک می‌باشد.  دستگاه کباب پز تابشی اولین بار در ایران توسط این شرکت طراحی و اختراع شده است و پس از کسب گواهینامه ثبت اختراع و تأییدیه دانشگاه علوم پزشکی، تولید انبوه آن در دستور کار قرار گرفت.

نحوه خرید محصولات تابش استیلا

شما می‌توانید برای سفارش محصولات تابش استیلا با شماره‌های ارائه شده در همین سایت تماس گرفته و محصول مورد نیاز خود را با مناسب‌ترین قیمت ( قیمت درب کارخانه) و بالاترین کیفیت، درب منزل خود دریافت نمایید .تمام محصولات تولید شده در گروه مهر تابش استیلا دارا گارانتی، تائید وزارت بهداشت و نشان استاندارد می‌باشند. شما در هنگام خرید از خدمات پس از فروش 10 ساله نیز بهره‌مند خواهید شد .


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: رستوران ,تابش ,کباب ,استیلا ,تابشی ,آشپزخانه ,تابش استیلا ,کیفیت غذای ,مراجعه کرده ,برای انتخاب ,تابش استیلای ,محصولات ،ارتقا چشمگیر ,آوری محصو?
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باربری و اتوبار ???? سایت موزیک بیس کانال کرج | کانال تلگرام کرج | تلگرام کرج | بزرگترین کانال کرج لبخندهای عمیق نمایندگی ژنراتور لینز در ایران | ژنراتور لینز ایتالیا علوم پزشکی نمایندگی رسمی فروش خدمات تعمیر کولر گازی اسپلیت در شیراز - عظیمی درباره مبلمان بیشتر بدانیم فصل شکوفه بلیط لحظه آخری چارتر خارجی